makijaż permanentny Katowice
Zdrowie i uroda

Mity na temat makijażu permanentnego Katowice

Makijaż permanentny Katowice ostatnio coraz bardziej wraca do łask. Jednak wiadomo – im coś robi się coraz bardziej popularne, tym więcej plotek i nieprawdziwych informacji na jego temat krąży. W związku z tym warto walczyć ze stereotypami, aby umożliwić wszystkim mieszkańcom Katowic podjęcie obiektywnej decyzji.

1) makijaż permanentny Katowice to wybór na całe życie

Wiele osób bardzo obawia się makijażu permanentnego właśnie z tego powodu, że rzekomo jest to makijaż już na całe życie. Zdecydowanie jednak jest to nieprawda. Makijaż permanentny Katowice zanika bowiem po kilku latach, bez względu na to, czy jest to makijaż permanentny ust czy brwi albo oczu.

Warto w tym momencie podkreślić jeszcze, że u osób młodych, u których dochodzi do intensywniejszego złuszczania się naskórka, efekt makijażu permanentnego utrzymuje się krócej, około 3 lat. U osób starszych zaś, u których skóra jest cienka i sucha, efekt makijażu utrzymuje się nawet aż 7-8 lat.

Jak zatem widać – nie jest to efekt na całe życie, ale też jest to długi okres czasu, jeśli permanentny makijaż Katowice jest źle zrobiony.

2) permanentny makijaż Katowice to nie jest rozwiązanie dla osób z klasą

No właśnie panuje jakieś nieco dziwne przekonanie, że osoby z klasą nie powinny inwestować w makijaż permanentny a w szczególności w brwi permanentne Katowice. Takie przekonanie zapewne bierze się stąd, że często na ulicach widzimy efekty źle wykonanego, taniego makijażu permanentnego. Zdecydowanie zaś jest to rzecz, w którą warto zainwestować.

Bowiem dobrze wykonany makijaż permanentny Katowice z kolei prezentuje się naprawdę dobrze i umożliwia elegancki wygląd każdego dnia. Szczególnie zaś w tym zakresie ładnie mogą się prezentować brwi permanentne Katowice.

3) brwi permanentne Katowice można zrobić w jakimkolwiek salonie kosmetycznym

Mogą się ładnie prezentować, ale niestety zdecydowaniem nie muszą. O co tutaj bowiem chodzi? Otóż dość istotną kwestią jest to, że makijaż permanentny brwi bardzo łatwo jest zepsuć. Musi to być zatem osoba naprawdę dobrze znająca się na swoim fachu i mająca doświadczenie w tym zakresie.

Taki makijaż permanentny Katowice utrzymuje się właśnie bardzo długo i łatwo można tu zrobić zbyt ciemny kolor albo też za cienki, lub za gruby kształt, zupełnie niedopasowany do twarzy. Z tego też powodu ważne jest, aby nie patrzeć de facto na niską cenę danego salonu kosmetycznego, lecz bardziej na jego popularność oraz wysokie oceny czy rekomendacje poszczególnych osób. Promocje jednak są warte rozważenia.