Spigen etui
Technologia

Najważniejsze mity o Spigen Slim Armor

Spigen to marka produkująca etui na telefony zdecydowanie z wyższej półki. Niestety, jak w zasadzie dzisiaj na absolutnie każdy temat, także i odnośnie Spigen możemy się spotkać z licznymi, zupełnie nieprawidłowymi informacjami, które powodują, że często nie patrzymy obiektywnie. Jak przedstawiają się takie najważniejsze mity i jak wygląda ich obalenie?

1) Spigen etui są tylko drogie, nic więcej

Przede wszystkim funkcjonuje tu w zasadzie mit, który jest bardzo często powtarzany odnośnie do każdego przedmiotu, który jest droższy. Otóż po co kupować coś droższego, skoro można kupić to taniej? W końcu na pewno płacimy tylko i wyłącznie za nazwę marki i za nic więcej. Tańsze przedmioty na pewno mają tę samą jakość.

Otóż no właśnie nie do końca. Wyższa cena etui marki Spiegen jest w pełni uzasadniona wykorzystaniem przez nią materiałów wyższej klasy oraz doskonałej jakości. Mówiąc wprost, w stosunku do jakości, jaką oferują te etui, to zdecydowanie nie posiadają one wysokiej ceny.

No ale właśnie – czy rzeczywiście Spigen etui cechuje jakaś wyższa jakość? Stanowczo i zdecydowanie tak! Wszystkie modele wykonane są bardzo dokładnie, precyzyjnie, posiadają wiele ciekawych systemów zabezpieczeń. Słowem, telefon jest w pełni zabezpieczony przed konsekwencjami upadku, włożenia do kieszeni z kluczami itp.

2) Etui marki Spigen nie wyglądają estetycznie

Popularny jest też zupełnie nieprawidłowy pogląd, że skoro spiegen stui są nowoczesne, to na pewno nie mogą prezentować się ładnie. Tymczasem owszem firma ta wykorzystuje w pełni nowoczesne materiały, jednak jednocześnie dba także o estetykę. Istnieje możliwość wyboru naprawdę wielu rodzaju wzorów oraz barw, co czyni tę markę szczególnie polecaną. Dodatkowo większość etui posiada specjalnie wytłaczany wzór.

3) Spigen slim armor nie ma więcej zalet niż przeciętne modele spigen

Oczywiście jest to kolejna nieprawda. Spigen slim armor to jeden z modeli etui marki spiegen. Cechuje go naprawdę wysoka i całkiem uzasadniona popularność. Przede wszystkim posiada on wszystkie zalety marki Spiegen. Dalej, cechuje go to, że jest dostępny w wielu różnych odmianach kolorystycznych, co sprawia, że naprawdę doskonale się prezentuje i że każdy może wybrać barwę najlepiej do niego pasującą. Co więcej, istotne jest także to, że Spigen slim armor, z uwagi na zastosowany po bokach materiał, jest bardzo wygodny w uchwycie i nie wyślizguje się z ręki. Warto jeszcze dodać, że także jego zaletą jest to, że chroni telefon, nie powiększając jego rozmiarów.